2019.gads

Toskānas valdzinājums!

Izmeklētas ekskursiju tūres minigrupās ar privātu gidu (krievu valodā). Vēsturisku pilsētu apmeklējums un slavenu mākslas darbu apskate, lauku ainavas, vīna un vietējo produktu degustācijas, krāšņi tautas svētki mazajās pilsētiņās. Veltiet nedēļu, lai sajustu autentisku Toskānas garšu!

Cena no 750 EUR + aviobiļete uz Florenci (no 370 EUR)/ personai

›› Pilnu šī ceļojuma programmu skatiet šeit
2019.gads

Gruzija!

Gruzija - Tbilisi un Kahetija: kalni, senas pilsētas, klosteri un vīns. 6 dienu ekskursiju tūre vietējā gida pavadībā (krievu valodā).

Cena personai sākot no 470 EUR + aviobiļete (no 300 EUR)/ ja kompānijā esat 5 – 7 personas

›› Pilnu šī ceļojuma programmu skatiet šeit
visu gadu

Kāzas Krētas salā!

Grieķijas salu brīnišķā daba, kā arī grieķu kultūras, viesmīlības un reliģisko tradīciju kopums nereti kļūst par iemeslu, kāpēc tūristi izvēlas Grieķiju par vietu, kur laulību ceremonijā un atpūtā uzsākt savu kopdzīvi. Laulību diena ir vissvarīgākā diena jebkuras jaunas ģimenes dzīvē, un gatavoties tai vajag jau priekšlaikus. Laulību koordinators sniegs konsultāciju nākamajai ģimenei un palīdzēs izveidot sīku un pārdomātu laulību ceremonijas scenāriju.

Cenas no 885 EUR/ par bāzes ceremoniju

›› Pilnu šī ceļojuma programmu skatiet šeit
visu gadu

Atveseļošanās kūre Karlovi Vari!

Skaists, klasisks,ārstnieciskais kūrorts Karlovi Vari ( Čehija), kas gadsimtiem jau pazīstams ar saviem ārstnieciskajiem avotiem. Gleznaina pilsēta ( ir kur iziet), skaista daba, aristokrātiska atmosfēra!

Cena no 413 EUR / personai rudens, ziemas sezonā (+aviobiļete no 215 EUR/ personai)

Cena no 730 EUR/ personai pavasara, vasaras sezonā (+aviobiļete no 215 EUR/ personai)

›› Pilnu šī ceļojuma programmu skatiet šeit
visu gadu

Kāzas Jamaikā ekskluzīvajās Sandals ķēdes viesnīcās!

Kāzu ceremonija ir iekļauta cenā!

Padariet savas kāzas neaizmirstamas salaulājoties un izbaudot medusmēnesi Jamaikā, Karību jūras piekrastē, kādā no greznajiem un romantiskajiem Sandals ķēdes kūrortiem.

Sandals kūrorti Jums piedāvā pasakainas smilšu pludmales, izsmalcinātus dažādu virtuvju ēdienus, plašu sporta aktivitāšu klāstu, kā arī daudzveidīgas iespējas kāzu organizēšanā un medusmēneša baudīšanā. Un tas viss iekļauts cenā!

Ceļojuma cena no 1964 EUR /personai

›› Pilnu šī ceļojuma programmu skatiet šeit