Neierasti virzieni ziemas sezonai!

MADAGASKARA, KABO VERDE, KRABI (Taizeme), ZANZIBĀRA (Tanzānija), KUBA -Kajo Koko!

Labprāt izstrādāsim Jums piedāvājumu uz kādu no šiem galamērķiem!

 

KABO VERDE – Zaļā raga salas atrodas Atlantijas okeānā, netālu no Āfrikas kontinenta.  Sal sala nevar lepoties ar daudziem kultūrvēsturiskiem objektiem vai zaļu dabu, toties šeit ir neticami skaistas pludmales, silts okeāns (līdz + 25) un Santa Maria pilsētiņa ar krodziņiem un dzīvo mūziku. “No stress” ir galvenā iedzīvotāju devīze, tāpēc tā ir piemērota atpūtas vieta slinkajiem un laimīgajiem! 🙂  Piemērotu vēju un plašo pludmaļu dēļ, salu ļoti iecienījuši arī sērferi un kaitotāji!

 

KRABI reģions Taizemē ir mazāk dzirdēts nekā jau pierastie kūrorti Pataija un Puketa, bet dabas ziņā Krabi tiek uzskatīts par skaistāko Taizemes provinci!

 

ZANZIBĀRA – sala dažu desmitu km attālumā no Tanzānijas. Pludmales, koraļļu rifi, tropiski meži un eksotiski dzīvnieki. Zanzibāra ir arī viena no lielākajām garšvielu  audzētājām un eksportētājām –  kanēlis,  krustnagliņas, pipari, muskatrieksts. Zanzibāra ir populārs virziens arī medusmēneša ceļojumiem.

 

MADAGASKARA– tiešie reisi no Rīgas jūnijā! Šī  lielā Indijas okāna sala nevar lepoties ar pārticību un labu tūrisma infrastruktūru. Bet ir izņēmums – Nusi be sala, kas ideāli piemērota eksotiskai atpūtai pie paradīzes pludmalēm. Būs iespēja satikt dzīvniekus, kas uzreiz nāk prātā, pieminot Madagaskaru – lemūrus! Salā ir vairāk kā 50 lemūru paveidu, un tie noteikti iekaros jūsu sirdis!

 

KUBA – kurš gan nav dzirdējis par Kubas revolūciju, rumu, cigāriem un antīkajiem auto? Bet vai zinājāt, ka Kubai ir vairākas salas, kas savienotas ar kontinentu un kur var baudīt lielisku atpūtu salsas ritmos? Kajo Santa Maria un Kajo Koko –  vai neskan rotaļīgi?!