Toskānas valdzinājums!

Izmeklētas ekskursiju tūres nelielās grupās ar  privātu gidu (krievu valodā). Vēsturisku pilsētu apmeklējums un slavenu mākslas darbu apskate, lauku ainavas, vīna un vietējo produktu degustācijas, krāšņi tautas svētki mazajās pilsētiņās. Veltiet nedēļu, lai sajustu autentisku Toskānas garšu!

Cena no 1290 EUR + aviobiļete uz Florenci (no 370 EUR)/ personai

 

Ceļojuma programmas:

ZEM TOSKĀNAS SAULES
​7 dienas
Apmešanās  viesnīcā Sansepolcro pilsētiņas centrā 4*:  http://www.labalestra.it/

Iespēja apmeklēt skaistākās vēsturiskās pilsētiņas: Siennu, Sansepolkro, Angiari, Asīzi, Arecco, Kortonu, Montepulciano, kā arī senas pilis un klosterus. Redzēsiet slavenas Džotto un Pjero de la Frančeska freskas,  svētā Asīzes Franciska kapavietu, senas tautas etrusku apdzīvotas vietas, baudīsiet Toskānas lauku ainavas, nogaršosiet sierus un vīnus. Dažas no vietām, kuras apmaklēsiet, ir pazīstamas arī no populārām filmām: “Dzīve ir skaista”  filmēta Arecco, bet “Zem Toskānas saules” – Kortonā.

TOSKĀNAS PĒCGARŠA
7 dienas.
Apmešanās  fantastiskā 4* toskānas villā ar baseinu, 1 km no Sansepolcro centra. http://www.relaispalazzodiluglio.com/en/

Šī tūre vairāk domāta tiem, kas jau ir pazīstami ar reģiona galvenajiem apskates objektiem un grib kaut ko īpašu. Tāpēc piedāvājumā ir  vietas, ko mazāk skar masu tūrisms, bet kas atvērs savas durvis nelielai interesentu grupai. Piemēram: sena aristokrātu dzimtas Buffalini pils ar zaļo labirintu; maza necila baznīciņa, kur slēpjas kāds dārgums –  Donatello  skulptūra; neliela ferma, kur audzē kazas un darina lieliskus sierus mazās partijās; krodziņš, kur Jums pasniegs īpašu ēdienu, kā arī parādīs, kā to gatavot! Īpaša tūre, īpašiem cilvēkiem – Jums!

Programmu cenā ietilpst:

  • Izmitināšana senā pilsētiņā Sansepolkro – 4* viesnīcā vai lauku villā;
  • Ēdināšana un degustācijas saskaņā ar programmu;
  • Transports un ekskursijas privāta gida pavadībā ( kr. valodā).

Papildus:

  • Aviobiļetes uz Florenci (no 370 EUR);
  • Individuāls transfērs no Florences lidostas  no 165 EUR/ par auto 1 virzienā;
  • Piemaksa par SGL izmitināšanu  no 240 EUR;
  • Papildus ekskursijas.
  • Dažas izbraukumu ekskursijas ir izvēles, par papildus maksu: “Nezināmā Florence” – 130 EUR

 

*Grupu ceļojumu datumus jautājiet mūsu ceļojumu konsultantiem!